RT1206WRB0791RL
MFR.Part #
RT1206WRB0791RL
JLCPCB Part #
C4235358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS