RT1206WRB078K45L
MFR.Part #
RT1206WRB078K45L
JLCPCB Part #
C3970509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS