RT1206WRB078K25L
MFR.Part #
RT1206WRB078K25L
JLCPCB Part #
C4113528
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS