RT1206WRB0788R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB0788R7L
JLCPCB Part #
C4235109
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS