RT1206WRB075K9L
MFR.Part #
RT1206WRB075K9L
JLCPCB Part #
C4111822
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS