RT1206WRB075K23L
MFR.Part #
RT1206WRB075K23L
JLCPCB Part #
C4169100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS