RT1206WRB07475RL
MFR.Part #
RT1206WRB07475RL
JLCPCB Part #
C4324915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS