RT1206WRB0745R3L
MFR.Part #
RT1206WRB0745R3L
JLCPCB Part #
C4336395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS