RT1206WRB0744R2L
MFR.Part #
RT1206WRB0744R2L
JLCPCB Part #
C4050912
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS