RT1206WRB07432RL
MFR.Part #
RT1206WRB07432RL
JLCPCB Part #
C3923835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS