RT1206WRB0741R2L
MFR.Part #
RT1206WRB0741R2L
JLCPCB Part #
C3946690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS