RT1206WRB073K65L
MFR.Part #
RT1206WRB073K65L
JLCPCB Part #
C4263837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS