RT1206WRB073K4L
MFR.Part #
RT1206WRB073K4L
JLCPCB Part #
C3921891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS