RT1206WRB0733R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB0733R2L
JLCPCB Part #
C4169604
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS