RT1206WRB0733K2L
MFR.Part #
RT1206WRB0733K2L
JLCPCB Part #
C4287703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS