RT1206WRB07316RL
MFR.Part #
RT1206WRB07316RL
JLCPCB Part #
C3916823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS