RT1206WRB072K94L
MFR.Part #
RT1206WRB072K94L
JLCPCB Part #
C4038784
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS