RT1206WRB072K49L
MFR.Part #
RT1206WRB072K49L
JLCPCB Part #
C4268867
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS