RT1206WRB07280RL
MFR.Part #
RT1206WRB07280RL
JLCPCB Part #
C4267494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS