RT1206WRB0727KL
MFR.Part #
RT1206WRB0727KL
JLCPCB Part #
C4304674
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS