RT1206WRB07267KL
MFR.Part #
RT1206WRB07267KL
JLCPCB Part #
C4336188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS