RT1206WRB0724R3L
MFR.Part #
RT1206WRB0724R3L
JLCPCB Part #
C4142494
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS