RT1206WRB0724K9L
MFR.Part #
RT1206WRB0724K9L
JLCPCB Part #
C3944160
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS