RT1206WRB07243RL
MFR.Part #
RT1206WRB07243RL
JLCPCB Part #
C4137470
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS