RT1206WRB071K58L
MFR.Part #
RT1206WRB071K58L
JLCPCB Part #
C4288931
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS