RT1206WRB071K43L
MFR.Part #
RT1206WRB071K43L
JLCPCB Part #
C3919798
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS