RT1206WRB071K3L
MFR.Part #
RT1206WRB071K3L
JLCPCB Part #
C4332740
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS