RT1206WRB071K27L
MFR.Part #
RT1206WRB071K27L
JLCPCB Part #
C4349658
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS