RT1206WRB07180KL
MFR.Part #
RT1206WRB07180KL
JLCPCB Part #
C4279142
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS