RT1206WRB0716K9L
MFR.Part #
RT1206WRB0716K9L
JLCPCB Part #
C4096570
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS