RT1206WRB0715RL
MFR.Part #
RT1206WRB0715RL
JLCPCB Part #
C4024856
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS