RT1206WRB0715R8L
MFR.Part #
RT1206WRB0715R8L
JLCPCB Part #
C4312882
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS