RT1206WRB0715K4L
MFR.Part #
RT1206WRB0715K4L
JLCPCB Part #
C4346498
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS