RT1206WRB07143KL
MFR.Part #
RT1206WRB07143KL
JLCPCB Part #
C4127401
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS