RT1206WRB0713R7L
MFR.Part #
RT1206WRB0713R7L
JLCPCB Part #
C4260681
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS