RT1206WRB0710R2L
MFR.Part #
RT1206WRB0710R2L
JLCPCB Part #
C4045483
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS