RT1206WRB07105RL
MFR.Part #
RT1206WRB07105RL
JLCPCB Part #
C4291046
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS