RT1206LRA07249RL
MFR.Part #
RT1206LRA07249RL
JLCPCB Part #
C6288563
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS