RT1206FRE072R2L
MFR.Part #
RT1206FRE072R2L
JLCPCB Part #
C872688
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS