RT1206FRE0716K9L
MFR.Part #
RT1206FRE0716K9L
JLCPCB Part #
C872540
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS