RT1206FRD07953KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRD07953KL
JLCPCB Part #
C2104079
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 953kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS