RT1206FRD0754R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRD0754R9L
JLCPCB Part #
C4016093
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS