RT1206FRD074K7L
MFR.Part #
RT1206FRD074K7L
JLCPCB Part #
C862177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS