RT1206FRD0741R2L
MFR.Part #
RT1206FRD0741R2L
JLCPCB Part #
C4231623
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS