RT1206FRD073K65L
MFR.Part #
RT1206FRD073K65L
JLCPCB Part #
C2104704
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS