RT1206FRD0739K2L
MFR.Part #
RT1206FRD0739K2L
JLCPCB Part #
C862156
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS