RT1206FRD0734K8L
MFR.Part #
RT1206FRD0734K8L
JLCPCB Part #
C862148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS