RT1206FRD0730R9L
MFR.Part #
RT1206FRD0730R9L
JLCPCB Part #
C4299255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS