RT1206FRD072K87L
MFR.Part #
RT1206FRD072K87L
JLCPCB Part #
C2104588
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS