RT1206FRD072K67L
MFR.Part #
RT1206FRD072K67L
JLCPCB Part #
C3995171
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS